کلینیک زیبایی

پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا

روش پی آر پی برای جلوگیری از ریزش مو

پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا با استفاده از روش های نوین و همچنین تجهیزات با کیفیت صورت می پذیرد تا بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.

مراحل انجام پی ار پی مو

در صورتی که به صورت کامل در جلسات پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا حاضر شوید به مرور زمان تاثیر این روش درمانی را در رشد مو و تقویت موهای خود مشاهده خواهید کرد.

فیلم معرفی کلینیک زیبایی سابرینا

 

آدرس و تلفن کلینیک زیبایی در هروی کلیک

گالری عکس

فیلم

پی ار پی ریزش مو

پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا

پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا از روش های جدید برای تقویت رشد و جلوگیری از ریزش مو است به دلیل این که پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا روش جدیدی محسوب می شود .

محتوای تزریق پی ار پی

لذا انجام این روش برای متقاضیان توسط افرادی که در این زمینه تخصص کافی و لازم دارند ضروری است.

در ابتدا برای استفاده از این روش درمانی این ایده مطرح شد که در صورتی که پلاکت های غلیظ از خون فرد خارج شده و به قسمت های آسیب دیده تزریق شود در این صورت پروسه بهبود با سرعت بالایی طی خواهد شد.

برای انجام پی ار پی در کلینیک سابرینا در ابتدا از شخص نمونه خون گرفته می شود و با استفاده از دستگاه سانتریفوژ، اجزای تشکیل دهنده خون را خارج می کنند و سپس پلاکت ها از بقیه اجزا به منظور تزریق جدا می شود.

پی ار پی ریزش مو

مزایای انجام پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا

انجام پی ار پی ریزش مو در کلینیک سابرینا مزایای زیادی دارد، به دلیل این که روش پی ار پی نیازمند حساسیت و دقت بالا است لذا تمامی مراحل آن از خونگیری تا جداسازی و تزریق پلاکت ها باید با دقت بالا صورت بپذیرد

در صورتی که در یکی از مراحل بی احتیاطی و یا بی دقتی صورت پذیرد در این صورت نتیجه مورد نظر به دست نخواهد آمد.

از مزایای پی ار پی تقویت مو استفاده از افراد و نیروهای متخصص در این کلینیک است.

پی ار پی ریزش مو

علاوه بر این برای انجام پی ار پی رشد مو در کلینیک سابرینا از تجهیزات و کیت های با کیفیت استفاده می شود تا بیشترین بازدهی از پروسه درمانی پی ار پی حاصل شود.

پی ار پی ریزش مو

چند جلسه برای پی ار پی ریزش مو لازم است؟

تعداد جلسات پی ار پی با توجه به عوامل مختلفی ممکن است تغییر پیدا کند.

ممکن است که برخی از افراد پس از دو جلسه درمان دیگر نیازی به این روش درمانی نداشته باشند و ممکن است برخی از افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند.

به طور میانگین برای رسیدن به نتیجه مطلوب سه جلسه لازم است که هر کدام از این جلسات در حدود یک ساعت خواهد بود.

نکته ای که در این مورد باید مورد توجه باشد این است که برای استفاده از این روش باید بین جلسات فاصله کافی وجود داشته باشد که این بازه زمانی به طور معمول چهار تا شش هفته در نظر گرفته می شود.

پی ار پی ریزش مو

پی ار پی ریزش مو چقدر درد دارد ؟

پی ار پی که برای جلوگیری از ریزش مو انجام می شود، فاقد درد است. پیش از استفاده از این روش درمانی محدوده مورد نظر با استفاده از یک کرم بی حس کننده و یا تزریق بی حس کننده برای استفاده از این روش آماده می شود.

لذا در حین انجام پی ار پی دردی را احساس نخواهید کرد.

در مواردی ممکن است که پس از اتمام پی ار پی شخص در محل تزریق احساس بی حسی کند که بعد از چند ساعت این مشکل رفع خواهد شد و به طور معمول به بیشتر از 24 ساعت نخواهد رسید.

پی ار پی ریزش مو

پی ار پی ریزش مو چقدر هزینه دارد؟

اولین نکته که در مورد هزینه پی ار پی ریزش مو باید گفته شود این است که این روش درمانی در قیاس با روش کاشت مو هزینه ی به مراتب کم تری دارد.

هزینه ای که برای پی ار پی دریافت می شود با توجه به آیتم های مختلفی متغییر است که از جمله آن ها می توانیم به وسعت محل تزریق، کلینیک، مهارت و تخصص پزشک، تعداد جلسات درمانی و نوع کیت مورد استفاده اشاره داشته باشیم.

از بین این آیتم ها دو مورد نقش مهمی در تعیین هزینه پی ار پی ریزش مو دارند که می توانیم به نوع کیت مورد استفاده و همچنین روش درست آماده سازی پلاکت ها اشاره داشته باشیم که با این اقدام پلاکت ها در غلظت بالا و بدون آسیب دیدگی استخراج می شوند.

به طور کلی در کلینیک های معتبر از روش های جداسازی استاندارد و پیشرفته برای پلاکت ها بهره گرفته می شود و همچنین از کیت های درجه یک و برند بهره گرفته می شود که ممکن است هزینه پی ار پی بیشتر شود ولی شما به نتیجه ایده آلی دست خواهید یافت.

لذا به هیچ عنوان فریب پی ار پی ارزان را نخورید.

پی ار پی ریزش مو

پی ار پی ریزش مو، واقعا تاثیر گذار است؟

در این روش درمانی، مقدار بالایی از پروتئین و فاکتورهای رشد به پوست سر تزریق می شود و فولیکول های آسیب دیده را ترمیم می کند که نتیجه آن رشد و تقویت مجدد مو است.

راه های جایگزین برای پی ار پی

از برخی از روش ها می توان به عنوان جایگزین پی ار پی نام برد که یکی از آن ها، کاشت مو است که در قیاس با پی ار پی هزینه های بالایی دارد و دیگری روش مزوتراپی است که اقدامی غیر تهاجمی است که مواد مغذی به پوست تزریق می شود و سبب توقف ریزش مو و موجب رویش مجدد مو می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا