مراقبت قبل و بعد پلاسما جت

توصیه های قبل از اقدام برای پلاسما جت پلک به اندازه کافی درباره اعتبار کلینیک و تخصص و مهارت پزشک فکر کنید. در جلسات مشاوره با پزشک خود تعارف نکنید. همه سوالات خود را بپرسید و درباره انتظارات خود با او صحبت کنید. در صورتی که حساسیت پوستی دارید یا قبلا چشمان خود را جراحی کرده‌اید، پزشک را مطلع کنید.
توجه کنید که این جراحی می‌تواند جراحی زیبایی یا درمانی باشد. اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، به پزشک اطلاع دهید. حداقل از دو هفته قبل از عمل مصرف سیگار، قلیان و الکل را متوقف کنید.
توصیه های قبل از اقدام برای پلاسما جت به اندازه کافی درباره اعتبار کلینیک و تخصص و مهارت پزشک فکر کنید. در جلسات مشاوره با پزشک خود تعارف نکنید. همه سوالات خود را بپرسید و درباره انتظارات خود با او صحبت کنید. در صورتی که حساسیت پوستی دارید یا قبلا چشمان خود را جراحی کرده‌اید، پزشک را مطلع کنید.
توجه کنید که این جراحی می‌تواند جراحی زیبایی یا درمانی باشد. اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، به پزشک اطلاع دهید. حداقل از دو هفته قبل از عمل مصرف سیگار، قلیان و الکل را متوقف کنید.
توصیه های قبل از اقدام برای پلاسما جت به اندازه کافی درباره اعتبار کلینیک و تخصص و مهارت پزشک فکر کنید. در جلسات مشاوره با پزشک خود تعارف نکنید. همه سوالات خود را بپرسید و درباره انتظارات خود با او صحبت کنید.
در صورتی که حساسیت پوستی دارید یا قبلا جراحی کرده‌اید، پزشک را مطلع کنید. توجه کنید که این جراحی می‌تواند جراحی زیبایی یا درمانی باشد. اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، به پزشک اطلاع دهید. حداقل از دو هفته قبل از عمل مصرف سیگار، قلیان و الکل را متوقف کنید.
مراقبت های بعد از پلاسما جت از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. بعد از پلاسمای پلک در فضاهای باز حتما از عینک دودی استفاده کنید. تا چند روز پس از پلاسما جت از محیط‌های پر گردوغبار و آلوده دوری کنید. پس از درمان و تا زمان برطرف شدن کامل پوسته ریزی‌ها از مواد آرایشی استفاده نکنید. از دست‌کاری زخم‌ها یا کندن آن‌ها جدا خودداری کنید.
در صورتی که پزشک برای شما دارویی تجویز کرده، آن را درست و به موقع مصرف کنید. ناحیه درمان را تمیز نگه داشته و دست‌های آلوده خود را به آن نزنید. از فشار دادن، مالیدن و ماساژ دادن پلک‌ها خودداری کنید.
تا دو هفته پس از پلاسماجت پلک از رفتن به استخر، سونا و جکوزی خودداری کرده و با آب داغ و پرفشار دوش نگیرید. پس از این مدت نیز حتما با مشورت پزشک به انجام این کارها بپردازید. از شست و شوی چشم‌ها خودداری کرده و تا دو روز پس از عمل به حمام نروید.
دکمه بازگشت به بالا