مراقبت قبل و بعد از پیرسینگ

موارد منع انجام:مبتلایان به دیابت، هموفیلی و اختلال خود ایمنیوجود هرگونه بیماری پوستی در ناحیه مورد نظرافراد بدزخم و کلوئیدسازخانم های باردارنواحی نامناسبی از بدن که احتمال آسیب وجود داردافرادی که سابقه حساسیت یا آلرژی های شدید تماسی دارند و پوست آنها به استفاده از زیور آلات واکنش نشان می دهد.
موارد منع انجام: مبتلایان به دیابت، هموفیلی و اختلال خود ایمنی وجود هرگونه بیماری پوستی در ناحیه مورد نظر افراد بدزخم و کلوئیدساز خانم های باردار نواحی نامناسبی از بدن که احتمال آسیب وجود دارد افرادی که سابقه حساسیت یا آلرژی های شدید تماسی دارند و پوست آنها به استفاده از زیور آلات واکنش نشان می دهد.
مراقبت‌های بعد از سوراخ کردن (Piercing) گوش تا ۲ هفته گوشواره را از محل خود خارج نکنید. تا 24 ساعت از رفتـن به حمـام خودداری کنید.
روزی دو بار هردو طرف محل را با پنبه آغشته به الکل ضدعفونی نمایید.
مراقبت بعد از پیرسینگ بینی از صابـون‌های قوی و مـواد شیمیایی برای تمیـز کردن زخـم استـفاده نکنیـد. 2 بار در روز محل را با دستورالعمل‌ها و مواد توصیه‌شده توسط پزشک بشویید. اگر زیاد درد داشتید می‌توانید محل سوراخ را با محلول سالین ( سرم شستشو) شستشو دهید.
مراقبت بعد از پیرسینگ ناف  لباس‌های گشاد و تمیز بپوشید. سعی کنید زیاد حرکت نکنید.حرکت زیاد می‌تواند به Piercing صدمه بزند. به منظور کاهش احتمال ابتلا به عفونت، محل ناف را با محلول شستشو و پنبه یـا پنبه الکلی تمیز کنید.
دکمه بازگشت به بالا