جوانسازی و پاکسازی پوست

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

خدمات مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران و سایر نقاط در سراسر کشور بسیار متنوع و گسترده هستند و افراد بر حسب نیاز و نوع مشکل پوست خود می توانند برای حفظ سلامت، ظاهر و شادابی آن اقدام نمایند.

فیلم معرفی کلینیک سابرینا

پوست صورت به عنوان یکی از مهمترین قسمت های بدن که نقشی بسیار موثر در زیبایی و جوانی چهره انسان ها دارد، بنا بر دلایل متعددی همچون بالا رفتن سن، استرس، استفاده از مواد آرایشی و … ممکن است شادابی و درخشندگی خود را از دست بدهد.

دیدن

کلینک زیبایی خوب در شرق تهران

کلیک

مرکز جوانسازی و پاکسازی سابرینا  شرق تهران با سالها سابقه در زمینه خدمات پوستی آماده ارائه این خدمات به شما میباشد.

شماره تماس : تماس با ما

تماس در خارج ساعات کاری ( در واتس آپ ) : کلیک

از همین رو، هر شخص در طول زندگی برای حفظ سلامت و شادابی پوست خود باید مراقبت و روتین پوستی را در اولویت های نخست برنامه روزانه خود قرار داده و به فکر راهکارهایی موثر در این زمینه باشد.

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

خدمات مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست شرق تهران

سطح پوست انسان حاوی سلول های مرده متعددی است که در حالت طبیعی این سلول ها وظیفه محافظت از پوست را نهایت تا یک ماه بر عهده دارند؛

بعد از گذشت این مدت زمان شاهد از بین رفتن این سلول های مرده و جایگزینی آن ها با سلول های جدیدی هستیم تا همچنان درخشندگی و شادابی پوست حفظ شود.

در همین راستا، مراقبت از پوست و بکارگیری روش های موثر برای از بین بردن این سلول های مرده بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و با مراجعه به مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران و سایر نقاط کشور میتوان از خدمات متنوع آن ها در زمینه فیشیال و روتین های پاکسازی پوست بهره کافی را برد.

سایر خدمات

مرکز و کلینیک زیبایی شرق تهران کلیک

مطالب مرتبط

جوانسازی و پاکسازی پوست در مرکز سابرینا

بخشی از مهمترین خدماتی که مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست با وجود کادر مجرب و دستگاه های پیشرفته خود ارائه می دهند، به شرح موارد مطرح شده در قسمت زیر است:

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

 مزوتراپی و کاربرد های آن چیست؟  

یکی از بهترین خدماتی که در مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست شاهد استقبال مردم از آن هستیم، مزوتراپی است.

این شیوه نوین درمانی و زیبایی را با هدف رفع مشکلات پوستی و درمان طاسی و ریزش مو بکار می برند و مواد طبیعی مورد نیاز پوست و مو نظیر ویتامین ها، مواد معدنی، اسید هیالورونیک و … را با کمک نوعی سوزن مخصوص در ناحیه مورد نظر تزریق می کنند.

مزوتراپی بر حسب نوع مشکل فرد دارای روش های درمانی مختلفی بوده که از جمله آن ها می توان به کمبود کلاژن، طاسی و ریزش مو، تجمع چربی و …  اشاره کرد.

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

میکرونیدلینگ و کاربرد های آن چیست؟ 

میکرونیدلینگ (CIT) از دیگر روش های درمانی بسیار موثری است که در مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران و سایر شهرها با هدف جوانسازی پوست و رفع مشکلات ظاهری متعدد آن همچون چین و چروک، اسکار (جای جوش، آکنه زخم و جراحت)، استرچ مارک (ترک های پوستی)، سوختگی سطحی، تیرگی و لکه های مختلف روی پوست صورت و بدن بکار گرفته می شود.

پزشک متخصص در این شیوه کازمتیک با کمک سوزن های بسیار ریز، کانال های پوست را با هدف تولید کلاژن تحریک نموده و در طی چند جلسه درمانی شاهد تاثیر شگرف آن در جوانسازی پوست فرد خواهیم بود.

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

لایه برداری پوست با اسکراب های گیاهی :

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران بر حسب نوع پوست فرد از اسکراب گیاهی مخصوصی برای پاکسازی عمقی آن از انواع آلودگی محیطی و همچنین جلوگیری از مبتلا شدن به ناراحتی هایی مثل آکنه و لک استفاده می کنند تا پوست صورت و بدن شخص همیشه لطافت، شادابی و سرزندگی خود را حفظ کند.

این شیوه پاکسازی با زدودن هر گونه مواد آرایشی و آلودگی از روی پوست فرد به تمیزی منافذ مسدود شده توسط چربی های اضافی و سلول های مرده پوستی کمک شایانی نموده و بدین ترتیب دیگر شاهد بروز جوش های سرسیاه و آکنه نخواهیم بود.

مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شرق تهران

دو دستگاه معروف در مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست

خدمات مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست را معمولا با کمک دستگاه های پیشرفته و مدرنی ارائه می دهند که به طور مثال دو دستگاه ار اف فرکشنال و co2 فرکشنال دو نمونه بسیار کاربردی و معروفی در این زمینه هستند.

در حقیقت، جوانسازی پوست صورت با کمک دستگاه لیزر آر اف فرکشنال از شیوه های درمانی بسیار ایمنی و کم تهاجمی به حساب آمده که امواج رادیویی حاصل از آن با نفوذ به لایه های میانی پوست باعث تحریک آن به امر کلاژن سازی و در نتیجه رفع مشکلاتی نظیر افتادگی، چین و چروک و … می گردد.

دستگاه لیزر co2 فرکشنال نیز بر روند بهبودی بافت و رنگ پوست و همچنین خطوط، چین و چروک های پوستی بسیار تاثیرگذار بوده و با برداشتن ضایعات سطحی و عمقی پوست به زیبا و جوانسازی پوست صورت و بدن افراد کمک زیادی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا