کلینیک زیبایی

تزریق ژل و بوتاکس در شرق شهر تهران

تزریق ژل و بوتاکس در شرق شهر تهران

تزریق ژل و بوتاکس امروزه مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است و بسیاری از افراد با کمک این روش ها برای جوانسازی و زیبایی پوست صورت خود اقدام کرده اند.

فیلم معرفی کلینیک سابرینا

با توجه به آنکه یافتن بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران از اهمیت زیادی برای ساکنان آن منطقه برخوردار می باشد، در ادامه تصمیم داریم درباره کلینیک زیبایی سابرینا با خدمات تزریق ژل و فیلر و بوتاکس، اطلاعات بیشتری ارائه نماییم.

مرکز تزریق ژل و بوتاکس سابرینا  شرق تهران با سالها سابقه در زمینه خدمات پوستی و تزریق انواع ژل و بوتاکس با برند های مختلف خارجی و ایرانی,  آماده ارائه این خدمات به شما میباشد.

شماره تماس : تماس با ما

تماس در خارج ساعات کاری ( در واتس آپ ) : کلیک

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

تزریق ژل و بوتاکس کلینیک شرق تهران

پیش از انجام هر گونه عمل زیبایی برای پوست صورت، نیاز است که اطلاعات لازم را درباره اقدامات زیبایی مد نظرتان به دست بیاورید. به عنوان مثال امروزه بیشترین اقدامات زیبایی مربوط به تزریق ژل و بوتاکس می باشد.

از این رو باید کاملاً تفاوت میان این اقدامات را مطالعه کنید و سپس، پیش از اقدام به انجام این عمل زیبایی، با متخصصین فعال در این زمینه مشورت لازم را داشته باشید و سپس کلینیک زیبایی را برگزینید که علاوه بر در دست داشتن مدرن ترین تجهیزات و متد، بهترین خدمات را به مراجعه‌ کنندگان خود ارائه دهد.

سایر خدمات

بهترین کلینیک زیبایی شرق تهران کلیک

تزریق بوتاکس امروزه نه تنها در زمینه های زیبایی بلکه به عنوان یکی از روش های درمانی نیز کاربرد پیدا کرده است. به عنوان مثال بوتاکس در از بین بردن عرق کردن های بسیار شدید یا درمان میگرن به کار می رود اما رایج ترین کاربرد آن را می توان در زمینه زیبایی دانست.

با کمک بوتاکس می توان چین و چروک پوست صورت را تا حد مطلوبی برطرف کرد و به افراد چهره‌ ای بسیار شاداب بخشید.

تزریق ژل نیز یکی از روش های غیر تهاجمی جهت زیباتر نمودن بیشتر اعضای صورت به کار می رود و از عمده ترین کاربردهای این عمل زیبایی را می‌ توان رفع چین و چروک و افزایش حجم برخی از نواحی صورت دانست.

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

بوتاکس دیسپورت و مصپورت

تزریقات بوتاکس امروزه به عنوان یکی از سریع ترین و موثرترین روش ها جهت از بین بردن چین و چروک پوست صورت به کار می رود اما پیش از انجام این عمل زیبایی باید دقت کنید که در استفاده از این روش، بهترین متریال به کار رفته باشد.

با توجه به آنکه کدام نوع متریال در این روش مورد استفاده قرار گیرد، نوع بوتاکس متفاوت خواهد بود.

مطالب مرتبط

همه چیز درباره تزریق بوتاکس در کلینیک سابرینا در تهران

امروزه دو نوع بوتاکس مصپورت و دیسپورت مورد توجه قرار گرفته که در ادامه به بررسی تفاوت این دو روش خواهیم پرداخت.

متریال موجود در بوتاکس مصپورت تولید کشور ایران بوده و از مزایا و کارایی بسیار خوب و در عین حال عوارض بسیار کمی برخوردار می باشد اما بوتاکس دیسپورت یکی از بهترین برندهای اروپایی است که از آن برای کاهش چروک های پوست صورت استفاده می شود و با کمک این نوع بوتاکس می توان صورت را شاداب‌ و جوان‌ تر ساخت.

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

برجسته سازی لب با مزوژل در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس

یکی از خدمات زیبایی که در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس به مراجعه کنندگان ارائه می شود، تزریق مزو ژل جهت برجسته سازی فرم لب می باشد.

این نوع تزریق ژل برای افرادی که لب های باریک یا لب های نامتقارن دارند، کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده و افراد پس از تزریق ژل به سرعت می توانند تاثیر آن را مشاهده کنند، اما برای مشاهده نتیجه، باید اندکی صبر کنید زیرا تا دو هفته لب ها تورم زیادی دارند و نتیجه نهایی بعد از از بین رفتن این تورم مشاهده می شود.

از جمله روش‌ های نوینی که در کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در جوانسازی صورت کاربرد بسیار خوبی پیدا کرده را می توان تزریق مزو فیلر یا مزوژل بدانیم.

اثر نهایی تزریق مزو فیلر پس از دو هفته بر روی پوست نمایان می شود.

مزوژل جالپرو امروزه در صنعت زیبایی کاربرد گسترده ای پیدا کرده است که برخی از آنها ساخته کشور سوئیس و برخی دیگر ساخته کشور کره یا فرانسه می باشد و به آبرسانی بسیار موثر پوست کمک می کند و شادابی خوبی به پوست می بخشد.

تزریق ژل و بوتاکس در شرق تهران

تزریق ژل و زاویه سازی صورت

علاوه بر تزریق بوتاکس جهت جوانسازی پوست صورت، مدت هاست که افراد زیادی برای داشتن بینی خوش فرم و یا زاویه سازی صورت، به تزریق فیلر روی آورده اند.

در چند سال گذشته، تزریق ژل و فیلر جهت از بین بردن قوز بینی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

حتی تزریق ژل جایگزین بسیار خوبی برای جراحی های بسیار خطرناک و پر هزینه شناخته شده و در کلینیک های زیبایی در تعداد قابل توجهی انجام می شود.

این روش تا حد زیادی غیر تهاجمی می باشد و به بیهوشی یا ایجاد برش هیچ نیازی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا