تزریق بوتاکس دیسپورت و مصپورت

یکی از خدمات پر طرفدار کلینیک زیبایی سابرینا , تزریق بوتاکس دیپسورت

تزریق بوتاکس مصپورت میباشد.

مزیت های کلینیک بوتاکس سابرینا برای تزریق بوتاکس  :

  • قیمت های مناسب
  • تکنیک درست دکتر برای تزریق بوتاکس
  • ماندگاری تزریق بوتاکس
  • حرفه بودن
  • و بهداشتی بودن

میباشد.

تزریق بوتاکس در کلینیک سابرینا

 

تزریق بوتاکس معمولا شرایط سنی خاصی ندارد. البته متقاضیان بوتاکس معمولا افراد بالای 40 سال هستند اما در سنین جوانی به دلیل عادات نادرست همچون اخم کردن، افراد نیز می توانند بوتاکس را انجام دهند.

البته ممکن است روش های درمانی دیگری نیز موثر واقع شود. اما بوتاکس همواره به کسانی که شرایط سنی بالاتری دارند و یا از روش های درمانی دیگر ناامید شده اند توصیه می شود.

اما با این حال افرادی که در دوره شیردهی یا بارداری قرار دارند، بهتر است عمل تزریق بوتاکس را به تاخیر انداخته و حتما این موارد را با پزشک در میان بگذارند.

همچنین توصیه می شود افرادی که در شرایط خاص قرار دارند، برای مثال از داروهای خاصی مصرف می کنند تا پایان مصرف دوره داروهای خود بوتاکس را به تاخیر انداخته و یا حتما درباره مصرف داروها با پزشک مشورت کنند.

در بعضی از افراد که در شرایط کاری قرار دارند که صورت مستلزم واکنش های حرکتی است نیز توصیه می شود حتما درباره بوتاکس و نتایج احتمالی بعد از آن با پزشک خود مشورت داشته باشند.

تزریق بوتاکس دیسپورت

 

دسپورت یک رند درجه یک انگلیسی و خارجی برای بوتاکس میباشد .

این برند در ایران محبوبت زیادی دارد چرا که بهترین نوع بوتاکس خارجی میباشد.

تزریق بوتاکس مصپورت

 

بوتاکس مصپورت برند ایرانی بوتاکس است که توانسته در برند های خارجی اسم و رسمی بدست آورد. این برند ایرانی کاملا مشابه خارجی بوده اما برخی گزارش ها از ماندگاری کم تری از مشابه خارجی خبر میدهند.

درمان بوتاکس برای چه نقاطی استفاده میشود

بوتاکس جز مواردی است که علاوه بر رفع چین و چروک برای درمان تعریق بیش از حد، درمان پروستات و نیز موارد دیگر مورد استفاده می باشد.

برای تزریق در ناحیه صورت با توجه به ناحیه مورد نظر معمولا نقاط خاصی را در نظر می گیرند تا تزریق از آن نقطه صورت گیرد.

تزریق معمولا در نواحی دور چشم، پیشانی، خطوط ابرو، خط خنده و نیز گونه انجام شده و با توجه به ناحیه مورد نظر نقطه خاصی برای تزریق وجود دارد.

از تزریق بوتاکس بر روی حدقه بالای چشم و نیز اطراف استخوان دهان خودداری کنید زیرا این نواحی عوارض و خطرات زیادی دارد.

اگر بعد از تزریق مراقبت های لازم را به عمل آورید بوتاکس به خوبی در صورت شما اثر کرده و هیچ گونه عوارضی به همراه نخواهد داشت.

همه چیز درباره تزریق بوتاکس در کلینیک سابرینا در تهران

دکمه بازگشت به بالا